Piękne wydarzenie na Pradze-Południe! Ci ludzie odmienią świat! [WIDEO]

5 grudnia 2019 roku o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej „GUSTAW” i „HARNAŚ” przy ul. Cyrklowej 1 w Warszawie odbyła się gala VII Dzielnicowego Dniań Wolontariusza pod honorowym patronatem burmistrza dzielnicy Tomasza Kucharskiego.


 

Podczas gali mieliśmy okazję dowiedzieć się, że w szeregu placówek na terenie dzielnicy młodzi ludzie uwrażliwiani są na dobro i pomoc drugiemu człowiekowi.

Podczas gali nagrodzono młodych wolontariuszy i ich nauczycieli, którzy codziennie angażują się w działalność charytatywną i pomagają im pomagać oraz wręczono nagrody Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy wolontariuszom nagrodzonym w Dzielnicowym  Konkursie „Wyróżniony Wolontariusz.

Mamy nadzieję, że z Pragi-Południe pójdzie pozytywna iskra do innych dzielnic i przykładem dzielnicy będą zaszczepiać w młodych ludziach wielkoduszność i empatię.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.