Pierwsza galeria handlowa z taką usługą! Warszawskie centrum rozpoczyna innowacyjną sprzedaż internetową

Duża część sklepów w galeriach handlowych została zamknięta. Dlatego też niektóre centra świecą pustkami. Do klientów postanowiła wyjść Galeria Młociny, która postawiła na sprzedaż internetową poprzez livestreamy.

Fot. Pixabay

Całość wydarzenia została opisana na facebookowym profilu galerii:

Nie możecie wybrać się na zakupy? My Was zabierzemy! A co najlepsze: wcale nie będziecie musieli ruszać się z wygodnej kanapy czy łóżka. Jedyne, czego potrzebujecie, to telefon, tablet lub komputer… I dużo miejsca w szafie, bo od teraz w każdy wtorek będziecie mogli obkupić się w najlepsze ubrania wybrane przez stylistę! Ruszamy z zakupami w totalnie nowej odsłonie. Łączymy to, co w zakupach online i offline najlepsze, i podajemy Wam na tacy… A raczej: na ekranie.

Czego możecie się spodziewać? Już 26 stycznia o godzinie 17:00 rozsiądźcie się wygodnie i oglądajcie, jak nasi specjaliści Marta Kajda i Michał Karbowski – Stylist & Make Up Artist buszują po sklepie w poszukiwaniu najlepszych modowych cudów. Który sklep odwiedzą jako pierwszy? ANATAKA!

No dobrze, oglądanie to jedno. A co z kupowaniem? Kupujecie na bieżąco! Nasi eksperci pokazują Wam ubrania oraz ich ceny, a Wy za pomocą komentarzy podczas livestreama rezerwujecie daną rzecz. Następnie w prywatnej wiadomości dostajecie od nas dane do przelewu. Zamówienie będzie wysyłane pod wskazany adres, a po otwarciu Galerii będzie możliwa również opcja odbioru osobistego.

Takich zakupów na pewno nie przeżyliście! A na dodatek będziemy na nie chodzić regularnie. Jesteście ciekawi? Na bank! Czekamy na Was w każdy wtorek o godzinie 17:00.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c