Pierwsze warszawskie Netto po transformacji Tesco tuż tuż

Już w czwartek, 27 maja otwarte zostaną dwa pierwsze w Warszawie sklepy Netto po transformacji z Tesco – oba w niezwykle atrakcyjnym autorskim formacie duńskiej sieci handlowej – Netto 3.0. Dla swoich nowych klientów Netto przygotowało liczne atrakcje.

Fot. Materiały prasowe

Nowe sklepy Netto zlokalizowane są po obu stronach Wisły, zapewniając tym samym dogodny dostęp do oferty Netto maksymalnie dużej liczbie kupujących.

– W Warszawie funkcjonuje już kilka sklepów Netto, ale nowo otwierane placówki mają dla nas wyjątkowe znaczenie To jedne z pierwszych sklepów w stolicy, ale i w Polsce, które otwierają się w miejsce Tesco. – mówi Krzysztof Kamiński, Dyrektor Operacyjny w Netto Polska.

Nowe sklepy Netto zostaną otwarte przy ulicy Czerskiej na Mokotowie oraz na Gocławiu przy ulicy Kwiatkowskiego. Pierwszy z nich zajmie powierzchnię ok. 650 m kw., podczas gdy drugi będzie miał aż 1050 m kw.

– Asortyment sklepów Netto odpowiada na potrzeby naszych klientów, obejmując produkty marki własnej i marki producenckie. Całe mnóstwo produktów na naszych półkach pochodzi od polskich dostawców, z czego jesteśmy szczególnie dumni – komentuje Krzysztof Kamiński i dodaje – Skupiamy się na tym, by oferować asortyment najwyższej jakości
w najlepszych możliwych cenach. Dodatkowo szereg obecnych w każdym tygodniu promocji pozwala mnożyć oszczędności podczas codziennych zakupów. W Netto dobre oferty po prostu się kumulują, a ceny są rozsądne na co dzień.

W związku z otwarciem, na odwiedzających nowo otwierane sklepy w dniu 27 maja już od godziny 8 będą czekać przygotowane specjalnie na tę okazję atrakcje. Tego dnia wszyscy kupujący i odwiedzający obie placówki otrzymają torbę na zakupy gratis, będą też mogli skorzystać z licznych atrakcji. Kontynuacja zabawy planowana jest na sobotę, 29 maja.
W tym dniu będzie można wziąć udział w loterii z nagrodami, a najmłodsi będą mieli szansę wystartować w konkursach, w tym w konkursie plastycznym.

Dla swoich nowych klientów Netto przygotowało także bogatą ofertę promocyjną, która będzie obowiązywać w obu sklepach w dniach 27–29 maja lub do wyczerpania zapasów.

– W specjalnych cenach dostępne będą owoce i warzywa „Z Zieleniaka Netto”, świeże mięso „Prosto z zagrody” oraz chrupiące, odpiekane na miejscu pieczywo. Ale warto też zwrócić uwagę na produkty marki „Hello sensitive” – m.in. pieluszki i chusteczki nawilżane. Wyjątkowe ceny ucieszą zwłaszcza rodziny maluchów – zapewnia Krzysztof Kamiński.

Oferta otwarciowa to również gratka dla poszukiwaczy okazji w ramach asortymentu non food. Co będzie można kupić w okazyjnych cenach? Między innymi wszelkiego rodzaju sprzęty domowe i pomoce do sprzątania (m.in. myjki do szyb i mopy), wyjątkowo praktyczne i popularne suszarki na pranie, a także sprzęty elektroniczne (takie jak słuchawki bezprzewodowe, powerbanki, kamery internetowe) oraz ciekawy wybór mebli.

Specjalnie dla klientów, którzy odwiedzą nowo otwierane sklepy 27 maja, Netto przygotowało vouchery, dzięki którym będzie można skorzystać z wyjątkowych ofert w danym sklepie przez kolejne cztery tygodnie.

Obie placówki Netto będą funkcjonować w formacie 3.0, który charakteryzuje się bogatą ofertą produktów BIO, bezglutenowych, bezlaktozowych i bezcukrowych, 150 rodzajami świeżych owoców i warzyw w stałej ofercie, a także rozbudowaną strefą TO GO oferującą dania gotowe do spożycia. Kupujących ucieszy na pewno także odpiekane na miejscu pieczywo.
W obu sklepach istnieje także możliwość wypłaty gotówki.

Sklepy w formacie 3.0 inspirowane są znanym stylem skandynawskim, a dzięki m.in. szerokim alejkom zapewniają komfortowe zakupy w przyjaznej atmosferze.

W związku z pandemią Covid-19 wszystkie sklepy Netto funkcjonują zgodnie z wszelkimi obostrzeniami i zasadami bezpieczeństwa. Placówki wyposażone są w środki ochronne zabezpieczające zarówno klientów, jak i pracowników.

Nowe sklepy Netto w Warszawie zlokalizowane są przy ulicy Kwiatkowskiego 1 i Czerskiej 4/6. Sklepy będą czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 6–22 oraz w niedziele handlowe w godzinach 8–20. Dogodna lokalizacja obu placówek zapewnia wygodny dojazd nie tylko samochodem, ale także komunikacją miejską.

Więcej informacji o Netto na:


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.