Pies boi się petard. Właścicielka apeluje do sąsiadów

„Dzień dobry sąsiedzi. Czy jest szansa aby osoby używające petard, fajerwerków itp. mogły poczekać chociaż do zmroku?? Pies bardzo się boi i nie możemy iść na dłuższy spacer. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku.” – pyta mieszkanka Grochowa.

Fot. Facebook

Pytanie wywołało ogromną dyskusję:

„Wczoraj już strzelali oczywiscie na straż miejska zadzwoniłam , też mam psa ? . Osoby nie posiadające zwierząt nie zrozumieją twojej prośby ? – odpowiada Pani Sylwia.

„Przez 12 miesięcy w roku nieposiadacze psów tolerują odchody i zapachy z trawników gdyż psów posiadacze są różni i nie każdy sprząta po pupili. Mieszkańcy tolerują to że ludzie chcą mieć frajdę z posiadania pupili. W związku z powyższym sugeruje trochę tolerancji dla tych którzy przez te zaledwie kilka dni na koniec roku czasem coś wystrzela w powietrze i narobia hałasu gdyż jest to dla nich frajda. PS nie mam psa ani nie strzelam fajerwerkami” – oponuje Pan Maciej.

Jak widać zdania są podzielone. Czy powinno się Waszym zdaniem zakazać całkowicie używania petard w miastach?


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c