Pijana spowodowała kolizję i uciekła. „Rzuciła się ona na niego z pięściami i zaczęła go wyzywać.”

Policjanci z Ochoty przedstawili wczoraj zarzuty za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz naruszenie nietykalności cielesnej w związku z podjętą interwencją na rzecz ochrony bezpieczeństwa lub porządku publicznego 55-letniej Lidii D. Kobieta mając 2 promile alkoholu w organizmie spowodowała kolizje na ul. Włodarzewskiej i uciekła. Dzięki reakcji świadka zdarzenia i natychmiastowej interwencji funkcjonariuszy została zatrzymana. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Kilka minut po godzinie 22.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Włodarzewskiej. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze. Szybko okazało się, że kierująca lexusem, która doprowadziła do kolizji z nissanem, jest nietrzeźwa. Jak ustalili policjanci, Lidia D. podczas jazdy straciła panowanie nad pojazdem, przejechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącym z naprzeciwka pojazdem, a następnie uciekła. Dalszą jazdę uniemożliwił jej pasażer nissana. Kiedy mężczyzna otworzył drzwi od strony kierowcy, rzuciła się ona na niego z pięściami i zaczęła go wyzywać.

Mundurowi, którzy pojawili się na miejscu zatrzymali 55-latkę i zbadali jej stan trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało 2 promile alkoholu. Wczoraj policjanci przedstawili jej dwa zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności, ponieważ kobieta była już wcześniej karana za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.