Pijany kierowca, pijana matka… w samochodzie 5 letnie dziecko

Policjanci zatrzymali 46-letniego Marka K., który prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna w chwili kontroli miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Ponadto w samochodzie znajdowała się 5-letnia dziewczynka i jej nietrzeźwa matka. 34-letnia Monika D. miała natomiast ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz o dalszym losie pary zdecyduje sąd.

Fot.: www.policja.waw.pl/

Fot.: www.policja.waw.pl/

Policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Stołecznej Policji na wysokości ulicy Sanguszki zatrzymali do kontroli renault. W trakcie rozmowy z siedzącym za kierownicą Markiem K. funkcjonariusze wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu.

Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. W trakcie dalszej kontroli wyszło na jaw, że w samochodzie znajdowała się 5 letnia dziewczynka wraz ze swoją nietrzeźwą matką. 34-letnia Monika D. „wydmuchała” ponad 3 promile alkoholu.

Teraz o dalszym losie kobiety i mężczyzny zadecyduje sąd.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.