Pijany kierowca spowodował kolizję

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji odpowie 41-letni mężczyzna zatrzymany przez stołecznych policjantów. Mężczyzna mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie wsiadł za kierownicę BMW. Na ulicy Elbląskiej doprowadził do kolizji z innym pojazdem. Za popełnione przestępstwo oprócz utraty prawa jazdy, grozi mu kara do 2 lat więzienia oraz grzywna.

Fot. Shutterstock

Do zdarzenia doszło na ulicy Elbląskiej. Jak ustalili policjanci, kierowca BMW doprowadził do kolizji z kierowcą również BMW, a następnie próbował uciec z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzonemu udało się zatrzymać kierowcę, pomogli mu w tym świadkowie zdarzenia. Na miejsce został wezwany patrol Policji.

Policjanci zbadali stan trzeźwości sprawcy zdarzenia. Okazało się, że 41-latek miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Pijany kierowca został przewieziony do żoliborskiego komisariatu.

Zatrzymany obywatel Ukrainy odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Oprócz utraty prawa jazdy grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz grzywna.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c