Pijany kierowca spowodował wypadek czołowy! Wydmuchał 2 promile alkoholu

45- letni sprawca wypadku drogowego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Najprawdopodobniej stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w chryslera. Policjanci z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna kolejny raz przypominają, że pijany kierowca to potencjalny zabójca!

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Przed godziną 19.00 na drodze pomiędzy Konstancinem- Jeziorną, a Górą Kalwarią doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Z ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna wynika, że kierujący nissanem 45- letni mężczyzna nagle zjechał ze swojego pasa ruchu i wbił się w jadącego z naprzeciwka chryslera.

Obrażeń doznał kierowca nissana, kierujący chryslerem oraz pasażerka. Policjanci już w szpitalu poddali badaniu na zwartość alkoholu kierowcę nissana i okazało się, że mężczyzna wsiadł za kierownicę mając ponad 2 promile alkoholu.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego oraz z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie przypominają, że każdy kierowca który wsiada za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu lub środków odurzających staje się potencjalnym zabójcą!

45- letni mieszkaniec Lęborka stracił już uprawnienia do kierowania pojazdami, usłyszy także zarzuty za spowodowanie wypadku drogowego pod wpływem alkoholu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c