Pijany kierowca zasuwał na wstecznym

Coraz częściej kiedy świadkowie widzą kierowców robiących absurdalne błędy i nagminnie łamiących przepisy, reagują i zgłaszają takie przypadki na policje. Tak było i tym razem. Nietrzeźwego Roberta K. zatrzymali policjanci, który na wstecznym biegu jechał ulicą Broniewskiego. 29-latek we krwi miał 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna na 5 lat stracił prawo jazdy.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Robertowi K. zarzuty za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości przedstawili bielańscy policjanci. 29-letni kierowca jechał na wstecznym biegu ulicą Broniewskiego. Takie zachowanie wzbudziło podejrzenia przypadkowego przechodnia, który powiadomił straż miejską i policję. Mężczyznę, który we krwi miał 2,5 promila alkoholu zatrzymali stołeczni policjanci i przewieźli do komendy przy ulicy Żeromskiego.

29-latek usłyszał zarzuty za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu i dobrowolnie poddał karze grzywny w wysokości 5000 złotych i ograniczenia wolności w postaci prac społecznych. Na 5 najbliższych lat stracił też prawo jazdy.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.