Piłkarz Legii imprezował w czasie pandemii. Teraz poniesie konsekwencje

Obrońca Legii Warszawa William Remy został przyłapany na imprezie. Uznano to za nieodpowiedzialne zachowanie, szczególnie w związku z obecną sytuacją pandemiczną w kraju. Władze klubu już zareagowały na zachowanie Francuza, może spodziewać się poważnych konsekwencji.

Fot. http://legia.com/

William Remy, który w ostatnich tygodniach nie pojawiał się zbyt często na meczach z powodu urazów, postanowił wziąć udział w zabawie. Na zdjęciach, które obiegły internet można go zobaczyć skąpo ubranego, w towarzystwie wielu kobiet i alkoholu. Nic nie wskazuje na to, żeby ktokolwiek z imprezowiczów przejmował się pandemią koronawirusa.

Kontrakt Williama Remy’ego wygasa dopiero w czerwcu 2021 roku. Do sytuacji odniosła się rzeczniczka Legii, Izabela Kruk. W oświadczeniu na Twitterze napisała, że piłkarz złamał zasady obowiązujące w klubie i ogólne przepisy związane z sytuacją pandemiczną.

„William Remy został niezwłocznie odizolowany do drużyny i przebywa na kwarantannie. Klub wyciągnie wobec niego zdecydowane konsekwencje.”

-dodała.

Pozytywne wyniki testów na COVID-19 już zdarzały się w Legii.  W ostatnim czasie koronawirusa przechodził m.in. Paweł Wszołek. Odwołany jest również najbliższy mecz z Widzewem, jednak powodem jest potwierdzenie zakażenia u rywali.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c