Pilny komunikat policji. Szukają świadków morderstwa w Ząbkach

Policja wystosowała pilny apel do wszystkich, którzy mogli coś widzieć podczas dokonywania zbrodni w Ząbkach.

Fot. Pixabay

„W związku z zabójstwem z dnia 10 stycznia w Ząbkach zwracamy się z prośbą do kierujących o przekazanie nagrań z rejestratorów jazdy pojazdów, które przemieszczały się w tym dniu m.in. ulicami Powstańców, Maczka, Złota, Podleśna w godz. 17-19.” – pisze policja.

„Nagrania można przekazać bezpośrednio do Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji (tel. 477236559) lub do najbliższej jednostki policji, wskazując na komórkę prowadzącą sprawę.” – brzmi komunikat.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przy ul. Powstańców w Ząbkach. Mężczyzna prowadzący punkt w którym sprzedawał owoce i warzywa został dotkliwie pobity przez nieznanego sprawcę.

Policjanci niezwłocznie po otrzymaniu zawiadomienia udali się na miejsce i udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy. Niestety, poszkodowany zmarł z powodu odniesionych obrażeń. Na miejscu przeprowadzone były czynności z udziałem prokuratora.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c