Pilny komunikat premiera! Chodzi o kwarantannę!

Dziś czwartek, a więc dzień w którym wprowadzane są i podsumowywane obostrzenia. Premier opublikował niespodziewanie film w którym nadał pilny komunikat.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

W czwartek stwierdzono 22 683 przypadki koronawirusa. Wydaje się, że liczba przypadków zaczęła spadać, choć trzeba nadmienić, że liczba wykonywanych testów również jest mniejsza i minionej doby wyniosła 57,2 tys.

Dane z tego tygodnia sprawiają, że w najbliższych dniach nie musimy wprowadzać narodowej kwarantanny – przekazał premier Mateusz Morawiecki – Po konsultacjach z Radą Medyczną ustaliliśmy, że jeżeli liczba zakażeń utrzyma się na podobnym poziomie – bardziej radykalne kroki nie będą potrzebne. Kochani – wspólnym wysiłkiem wyhamowaliśmy zakażenia tuż przed punktem krytycznym! Dyscyplina działa! Dlatego wciąż proszę i będę prosił – zostańmy w domu. Zasada jest prosta – im mniej kontaktów społecznych, tym mniejsza szansa na zakażenie i wyhamowanie epidemii – przekazał szef rządu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c