Piotr Machalica nie żyje. Beata Sadowska: „Mrugnij do nas czasem okiem tam z góry”

Piotr Machalica odszedł niespodziewanie w wieku 65 lat. Mężczyzna zmarł w warszawskim szpitalu. Aktora żegnają przyjaciele z branży i mediów. Poruszający wpis opublikowała Beata Sadowska. 

By Biblioteka Publiczna dzielnicy Bemowo miasta stołecznego Warszawy – http://www.bemowo.e-bp.pl, CC BY-SA 2.5, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1547344

„Piotruś 🖤 Zawsze będziesz mi się kojarzył z kalendarzem @wielcymalym i Twoją miłością do naszych braci mniejszych. I jeszcze z naszym przypadkowym spotkaniem gdzieś w Polsce (Łódź?), gdzie podczas Waszego spektaklu CZWORO DO POPRAWKI zabawiałeś moich synków na zapleczu w przerwach, kiedy sam nie byłeś na scenie. W kilka chwil zostałeś ukochanym wujkiem 🖤Mrugnij do nas czasem okiem tam z góry 💔Najszczersze kondolencje dla rodziny i bliskich Piotra #RIP” – napisała dziennikarka. 

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c