PiS reaguje na plany PO: „Ze spraw ważnych dla Polaków nie było tam nic”

Wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości zabrał głos w sprawie dzisiejszej konferencji Borysa Budki i Rafała Trzaskowskiego. Jak zaznaczył Radosław Fogiel, wśród punktów zaproponowanych przez PO, nie żadnych spraw ważnych dla Polaków. 

Fot. Rafał Trzaskowski

Dziś rano odbyła się konferencja prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego i lidera PO, Borysa Budki. Przedstawili oni plan działań Platformy Obywatelskiej na najbliższą przyszłość i wizję kraju po wyborach parlamentarnych. Wśród pomysłów jest między innymi likwidacja abonamentu RTV, TVP, Funduszu Kościelnego czy powołanie od nowa Trybunału Konstytucyjnego.

Na te zapowiedzi już zareagowała partia Prawo i Sprawiedliwość. Wicerzecznik Radosław Fogiel wyjaśnił, że nie kryje rozczarowania dzisiejszą konferencją opozycji, która jego zdaniem była nieudana.

„Jesteśmy rozczarowani. Po raz kolejny Platforma prezentuje, że jest kompletnie oderwana od rzeczywistości. Jedyne, czym zajmowała się Platforma Obywatelska, to ona sama. Ze spraw ważnych dla Polaków nie było tam nic”

-powiedział wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości. Wyjaśnił, że liderzy PO nie podjęli takich tematów jak między innymi pandemia COVID-19, szczepienia, wyzwania gospodarcze czy pomoc przedsiębiorcom.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c