Płonąca kula ognia nad Warszawą. Co to mogło być?

Wczoraj wieczorem na naszą skrzynkę Czytelnicy wysłali filmy o niezwykłej kuli ognia, która pojawiła się nad Warszawą. Prezentujemy film od pani Sylwii, który przedstawia to dziwne zjawisko.

Świadkowie mówią o dwóch helikopterach, które leciały za dziwnym płonącym obiektem na niebie. Wiele osób przysłało nam film.

Niestety o tej godzinie nie da się już niczego ustalić, ale obiecujemy wrócić do tematu jutro rano i spróbować ustalić co to był za obiekt i w jakim celu helikoptery za nim leciały.

Szybko pojawiły się różne teorie, co do tego czym jest zaobserwowane zjawisko. Były spekulacje na temat zamachu, katastrofy lotniczej czy nawet UFO.

Karol Wójcicki, który na Facebooku prowadzi stronę „Z głową w gwiazdach” napisał: „W kwestii 'tajemniczego zjawiska’ nad Warszawą, którym zasypujecie mi skrzynkę: To skoczkowie spadochronowi z flarami. Akcja promocyjna producenta napoju”.

Najprawdopodobniej chodzi więc o podobną akcję do tych które w przeszłości organizował Red Bull. W 2019 roku austriacki koncern zorganizował akcję w Los Angeles, a pięć lat wcześniej „Human Meteor” przeleciał nad Chicago.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.