Po pijanemu ukradł samochód, potrącił pieszego i zbiegł z miejsca wypadku

Miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie i wsiadł za kierownicę volkswagena, którego ukradł matce. Jadąc drogą osiedlową potrącił dostawcę przesyłek, po czym uciekł. Jarosław D. został zatrzymany w swoim mieszkaniu. 39-latek usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem do samochodu oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Wkrótce o wysokości kary zadecyduje sąd.

Fot. Policja

Fot. Policja

Policjanci z wydziału ruchu drogowego KSP zatrzymali pijanego kierowcę volkswagena, który potrącił pieszego. Do zdarzenia doszło w Wigilię w rejonie ulicy Modzelewskiego. Tam 39-letni kierowca jadąc drogą osiedlową potrącił wypakowującego z samochodu dostawcę przesyłek. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało i nie wymagał opieki medycznej. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca volkswagena, który spowodował kolizję był nietrzeźwy. Miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie.

To jeszcze nie koniec przestępstw, których dopuścił się Jarosław D. Otóż volkswagen, którym poruszał się mężczyzna było kradzione, jego matka złożyła zawiadomienie o jego kradzieży. 39-letni Jarosław D. będzie odpowiadał za jazdę w stanie nietrzeźwości i za kradzież auta. Niewykluczone że odpowie również za spowodowanie kolizji. Wkrótce o wysokości kary zadecyduje sąd.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]