Po upałach załamanie pogody! Pojawią się przymrozki!

W środę czeka nas kumulacja pięknej pogody i temperatury, które w niektórych miejscach w Polsce mogą osiągnąć nawet 30 stopni Celsjusza. Od czwartku czeka nas załamanie pogody.

Fot. Pixabay

Już od czwartku czeka nas załamanie pogody. O ile w centrum i południu nie będą one aż tak odczuwalne, o tyle na północy zrobi się wyraźnie chłodniej. Tam temperatura w środę osiągnie nawet 26 stopni, po czym dzień później będzie to już tylko około 14 stopni.

To jednak nie wszystko, bo o ile ten weekend może być jeszcze ciepły i pogodny o tyle w nocy temperatury będą iście zimowe. Prognozowana temperatura z niedzieli na poniedziałek wyniesie zaledwie 2, może 3 stopnie Celsjusza, a przy gruncie możliwy jest przymrozek.

Mimo to, prognozy długoterminowe mówią, że pod koniec września do Polski wróci ciepła pogoda z temperaturami nawet powyżej 20 stopni Celsjusza. Należy jednak pamiętać, że to prognoza długoterminowa i jest to najwyższa temperatura w ciągu dnia, co oznacza, że poranki i wieczory mogą być dużo chłodniejsze.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c