Po Warszawie jeździ autobus – widmo
Nasza reporterka wracała ze Śródmieścia na Powiśle i czekała na przystanku przy Kruczej w stronę Wisły na autobus. Nagle podjechał autobus bez numeru linii, za to z pasażerami na pokładzie.
- Fot. Warszawa w Pigułce
- Fot. Warszawa w Pigułce
- Fot. Warszawa w Pigułce
- Fot. Warszawa w Pigułce
Na przystanek podjechał autobus bez numeru linii. Nie było go ani z przodu ani z tyłu autobusu. Na daremne było go szukać także z boku. Zdezorientowani ludzie pytali się, jaki to autobus.
Kiedy kierowca zamknął już drzwi, jednej z pasażerek udało się dowiedzieć, że autobus to linia 128. Niestety z powodu braku oznakowania Pani została na przystanku.

Dziennikarka ekonomiczna i specjalistka od tekstów prawnych, była wykładowczyni akademicka Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka newsów gospodarczych i tekstów o prawie. Posiada dyplom z zakresu tłumaczeń prawnych i ekonomicznych. Warsztat naukowy wykorzystuje w codziennej pracy redakcyjnej, tworząc precyzyjne artykuły oparte na twardych danych. Jako jedna z nielicznych dziennikarek w branży, swoje teksty opiera na bezpośredniej pracy z zagranicznymi raportami finansowymi i aktami prawnymi, bez pośredników.



