Pod Warszawą powstanie wyjątkowe osiedle. Skierowane będzie jedynie dla osób wierzących

W Łomiankach powstaje osiedle domków jednorodzinnych. Ale nie będzie to kolejne, zwyczajne osiedle. Jego wyjątkowość polegać będzie na tym, że skierowane będzie jedynie dla katolików. 

Fot. Pixabay

Pod Warszawą powstaje specjalne osiedle, które przeznaczone będzie dla osób wierzących. Jak tłumaczy deweloper, mogą tu zamieszkać osoby, które chcą „budować swoją rodzinę i otoczenie na trwałym fundamencie jakim jest wiara w Boga”.

Pierwsze prace przy budowie Osiedla Przystań ruszyły już w październiku ubiegłego roku. Każdy z domków ma otrzymać swojego patrona. Wśród nich będzie między innymi Jan Paweł II,  Matka Teresa z Kalkuty czy Ojciec Pio. Dodatkowo, w fundamenty każdego budynku będzie wbudowany medalik.

Jak się okazuje, pomysł już wzbudził zainteresowanie. Z 32 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, 13 mieszkań zostało już sprzedanych. Mieszkania mają zostać oddane do użytku wiosną 2022 roku.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c