Podczas awantury ugodził nożem własną żonę!

Policjanci z Woli zatrzymali 67-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała oraz znęcanie się. Podczas awantury mężczyzna zadał cios nożem kobiecie. Z obrażeniami ciała została ona zabrana do szpitala. Okazało się, że 67-latek niejednokrotnie pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, wyzywał i wykręcał ręce żonie. Podejrzany po usłyszeniu zarzutów karnych decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Fot. Policja

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Z informacji wynikało, że mąż ugodził nożem żonę podczas kłótni. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która zabrała zranioną kobietę do szpitala. 67-latek został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że miał trzy promile alkoholu w organizmie. Grupa dochodzeniowo-śledcza zabezpieczyła nóż i przeprowadziła oględziny.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego zgromadzili materiał dowodowy. Okazało się, że mężczyzna od dłuższego czasu będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, niejednokrotnie wyzywał, szarpał i wykręcał ręce kobiecie. Podejrzany usłyszał zarzuty karne dotyczące znęcania się i naruszenia czynności narządu ciała trwające powyżej dni siedmiu. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie środka izolacyjnego wobec mężczyzny i decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c