Podczas cofania potrącił pieszego. Widział to policjant po służbie. Okazało się, że kierowca poszukiwany jest listem gończym

Wczoraj wieczorem przy ulicy Konarskiego na Bemowie kierujący samochodem osobowym marki audi podczas manewru cofania potrącił pieszego. Świadkiem całego zdarzenia był policjant po służbie, który natychmiast powiadomił służby. Z naszych informacji wynika, że kierujący próbował oddalić się pojazdem, jednak został szybko zatrzymany.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Jak mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce kom. Marta Sulowska z sekcji Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na ulicy Konarskiego. Policjant po służbie był świadkiem potrącenia pieszego podczas manewru cofania. Policjant niezwłocznie powiadomił służby. W toku dalszych czynności okazało się, że kierujący poszukiwany jest listem gończym przez prokuraturę w Żywcu. Mężczyzna został zatrzymany.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c