Podejrzane o kradzież kobiety zostały uchwycone przez monitoring. Rozpoznajesz je?

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży pieniędzy, do której doszło w jednym z mieszkań w centrum miasta. Wizerunek prawdopodobnych sprawczyń tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje te osoby lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży gotówki w polskiej i obcej walucie na łączną sumę ponad 10 000 złotych. Do przestępstwa doszło w jednym z mieszkań w centrum miasta.

Pokrzywdzony wpuścił do siebie trzy kobiety, ponieważ jedna z nich poprosiła mężczyznę o pomoc. Miała ona polegać na przekazaniu pisemnej informacji sąsiadce. Kiedy pokrzywdzony pisał wiadomość dyktowaną przez jedną z kobiet pozostałe plądrowały jego mieszkanie.

Kamery zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawczyń tego przestępstwa.

Każdy, kto rozpoznaje te osoby lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje powołując się na numer sprawy KRP-PM-I-2396/15 można przekazać także dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92, 22/60 361 53 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Fot. KSP


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.