Podpalacz przy akcji gaśniczej. Jego zainteresowanie wzbudziło podejrzenie

Policjanci z Piaseczna w nocy zatrzymywali mężczyznę podejrzewanego o podpalenie domu letniskowego. 46- latek wzbudził u policjantów podejrzenia, ponieważ bardzo interesował się prowadzoną akcją ratowniczą.

Fot. Pixabay

Po godzinie 22.00 policjanci i strażacy zostali powiadomieni o pożarze domu letniskowego w Zalesiu Górnym. Podczas działań ratowniczych, policjanci z Piaseczna zabezpieczający to miejsce, zwrócili uwagę na mężczyznę, który dopytywał zgromadzone osoby, jak i samych strażaków o szczegóły dotyczące prowadzonej akcji i powstałe w wyniku pożaru straty.

Policjanci postanowili go wylegitymować. Nie chciał on jednak podać swoich danych ani miejsca zamieszkania, próbował także się oddalić. Stanowcza reakcji funkcjonariuszy powstrzymała te zamiary. Mężczyzna podał dane, lecz szybko okazało się, że są one nieprawdziwe.

Dalsze pytania i dociekliwość policjantów z piaseczyńskiej patrolówki ujawniły jego tożsamość, a także przyznanie się do przestępstwa podpalenia budynku.

46- latek został zatrzymany. Sprawą zajmą się teraz funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo- śledczego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c