Pogoda coraz gorsza. Wkrótce czekają nas przymrozki!

Wszystko wskazuje na to, że upalne temperatury już za nami. Ostatnie dni przyniosły nie tylko ochłodzenie, ale i duże opady deszczu. Jak się okazuje, będzie jeszcze gorzej. W przyszłym tygodniu czekają nas przymrozki.  

Fot. Warszawa w Pigułce

Pogoda w czerwcu i lipcu była niewątpliwie sprzyjająca urlopom. Trochę gorzej było już w sierpniu, który przyniósł intensywne opady deszczu. W wielu miejscach występowały podtopienia. W ciągu najbliższych dni czeka na nas również ochłodzenie, tym razem na szczęście bez opadów.

Temperatura spadnie już w weekend, gdzie w dzień na termometrach zobaczymy od 15 do 20 stopni Celsjusza. Gorzej będzie w nocy, ponieważ w niektórych częściach kraju czekają nas przymrozki. Wszystko za sprawą układu wysokiego ciśnienia, który znajdzie się blisko Polski. Również do Europy Środkowej napłyną zimne masy powietrza z północy i północnego wschodu.

Pogoda poprawi się dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Jak zapowiadają synoptycy, wtedy doświadczymy ostatnich tak ciepłych dni w roku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c