Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Artysta miał dwa życzenia

W poniedziałek menadżer Krzysztofa Krawczyka przekazał tragiczne wiadomości, że artysta zmarł. Chwilę później informację potwierdziła jego żona, Ewa. Pogrzeb odbędzie się 10 kwietnia. Krzysztof Krawczyk miał dwa życzenia co do jego organizacji. 

Autorstwa Januarybratek – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=77686398

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbędzie się 10 kwietnia 2021 roku o godzinie 12:00 w Łodzi. Następnie artysta zostanie pochowany na cmentarzu w Grotnikach. Uroczystości pogrzebowe mają charakter państwowy i będą transmitowane między innymi na antenie Telewizji Polskiej.

Teraz menadżer muzyka w rozmowie z „Super Expressem” przekazał informacje na temat dwóch ostatnich życzeń Krzysztofa Krawczyka, które związane są z pogrzebem. Artysta chciał, aby pochowano go wraz z mikrofonem, do którego przez 26 lat śpiewał w studiu muzycznym K&K Studio. Dołączone również mają być czarne okulary, w których czesti występował.

Oprócz tego Krzysztof Krawczyk chciał, aby podczas uroczystości grała orkiestra dęta. To życzenie również zostanie spełnione.

Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia  w wieku 74 lat. Niewątpliwie był legendą polskiej muzyki. Na początku swojej kariery występował z zespołem „Trubadurzy”, następnie zajął się solową karierą. Do współpracy zapraszał wielu artystów, między innymi Edytę Górniak, Gorana Bregovića czy Edytę Bartosiewicz.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c