Policja poszukuje oszustki. Znasz ją?

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące oszustw metodą „na policjanta”. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnej sprawczyni tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tę kobietę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie oszustw metodą „na policjanta”. Na skutek tego oszustwa poszkodowani stracili w sumie 90.000 złotych.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tę kobietę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92, 22/60 38 21 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Fot. KSP

Fot. KSP

Fot. KSP

Fot. KSP

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]