Policjanci poszukują tego mężczyzny! Okradł sklep erotyczny w Śródmieściu [WIDEO]

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące zuchwałej kradzieży artykułów erotycznych na kwotę ponad 3000 złotych. Wizerunek osoby mającej związek z tym przestępstwem i przebieg zdarzenia zarejestrowały kamery.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowania w sprawie kradzieży artykułów erotycznych z jednego z sex shopów w Warszawie. Sprawca wszedł do sklepu, zabierał z niego interesujący go towar i po chwili wybiegł, uciekając skonsternowanej sytuacją sprzedawczyni. To co się stało zarejestrowały kamery.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.Informacje na temat tego zdarzenia powołujac się na nr.sprawy KRP-D-V-2776/20 można przekazać dzwoniąc na numer 47 72 391 53, 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c