Policjanci udaremnili nielegalne wyścigi na trasie S8

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego pruszkowskiej komendy, nie dopuścili do nielegalnych wyścigów na trasie S8 w rejonie Paszkowianki oraz na ul. Bryły w Pruszkowie. Skontrolowali ośmiu kierujących oraz ujawnili kilka wykroczeń.

Fot. Policja

W dniach 23-25 lipca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pruszkowskiej komendy prowadzili działania mające na celu nie dopuszczenie do nielegalnych wyścigów ulicznych. W rejonie ulicy Bryły w Pruszkowie i na tzw. „Paszkowiance” – trasa S8 pojawiły się załogi pruszkowskiej „drogówki”.

Funkcjonariusze podczas interwencji przeprowadzili osiem kontroli drogowych. Na czterech kierujących nałożono mandaty karne za przekroczenie prędkości, jeden kierujący stracił prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. W związku z niewłaściwym stanem technicznym pojazdów zatrzymali jeden dowód rejestracyjny. Ponadto ujawnili kierującego po spożyciu alkoholu.

Przedwczoraj prowadzone były również działania „Stop nietrzeźwym”, które zakończyły się zatrzymaniem czterech nietrzeźwy kierujących na terenie powiatu pruszkowskiego.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c