Policjanci udzielali pomocy przy płonącym pojeździe. Zostali zaatakowani

Policjanci z komisariatu w Konstancinie – Jeziornie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podczas akcji gaśniczej prowadzonej przy płonącym samochodzie, próbowali zaatakować policjantów. 26 i 24- letni mężczyźni zostali błyskawicznie obezwładnieni. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

Tuż przed północą oficer dyżurny komisariatu w Konstancinie – Jeziornie otrzymał informację o płonącym pojeździe na jednym z osiedli mieszkaniowych.

Policyjny patrol, który natychmiast znalazł się we wskazanym miejscu zabezpieczył działania gaśnicze Straży Pożarnej. Jednak cała interwencja najwyraźniej nie spodobała się dwóm mężczyznom, którzy najpierw słownie w wulgarny sposób zwrócili się do policjantów, a następnie próbowali ich zaatakować fizycznie.

Błyskawiczna reakcja funkcjonariuszy i użycie środków przymusu bezpośredniego poskromiło zamiary napastników. Obaj zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

Badanie wykazało, że byli pod wpływem alkoholu, każdy z nich miał niemal po dwa promile.

Po wytrzeźwieniu usłyszą oni zarzuty zarówno za znieważenie, jak i za naruszenie nietykalności policjanta.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c