Policjanci weszli przez okno. Teraz mężczyzna posiedzi 7 lat w więzieniu

Policjanci Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI, w wyniku działań operacyjnych ustalili miejsce pobytu 28-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania oraz siedmioma listami gończymi. Mężczyzna został zatrzymany i przebywa w zakładzie karnym.

Fot. Warszawa w Pigułce

Operacyjni z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzili poszukiwania 28-latka. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie siedmiu listów gończych i Europejskiego Nakazu Aresztowania wystawionych przez warszawskie sądy i prokuraturę za rozboje, kradzieże rozbójnicze i kradzieże.

Policjanci ustalili, że 28-latek przebywa na terenie Pragi Północ. Mężczyzna nie chciał ich wpuścić do mieszkania, dlatego funkcjonariusze zdecydowali się wejść przez otwarte okno. Podczas zatrzymania mieszkaniec dzielnicy był bardzo agresywny, a w trakcie przeszukania lokalu operacyjni ujawnili na biurku foliową torebkę z zawartością suszu roślinnego.

Mężczyzna został przewieziony do komendy przy ul. Jagiellońskiej, gdzie usłyszał zarzuty za posiadanie marihuany, a następnie osadzony w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższe 7 lat.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c