Polska aktorka zakażona koronawirusem! Jest w ciąży!

Kilka tygodni temu Agnieszka Włodarczyk podzieliła się ze światem wiadomością, że jest w ciąży. Teraz aktorka związana z mistrzem świata w triathlonie przekazała, że razem z partnerem jest zakażona wirusem SARS-CoV-2. 

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Agnieszka Włodarczyk od listopada 2020 roku zamieszkiwała indonezyjską wyspę Gili Air, na którą przeprowadziła się tymczasowo ze swoim partnerem. Będąc tam przekazała swoim fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewa się dziecka.

Pierwsze miesiące ciąży spędziła na rajskiej wyspie, wolna od trosk i obaw związanych z pandemią koronawirusa. Miesiąc temu para jednak wróciła do Polski. I jak się właśnie okazało, zdążyła się już zakazić wirusem SARS-CoV-2.

„Latali na drugi koniec świata, a zarazili się w Polsce. Uważajcie na siebie.”

-napisała żartobliwie aktorka na swoim Instagramie. Pod wpisem pojawiło się wiele słów wsparcia. Zdrowia życzyli między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan, Katarzyna Cichopek, Maria Komarowska czy Beata Sadowska.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c