Polska – Gruzja 4:0! Polska prowadzi w tabeli! Lewandowski królem meczu

Na Stadionie Narodowym w Warszawie Polska wygrała z Gruzją 4:0 i prowadzi w tabeli eliminacji Mistrzostw Europy!

Lewandowski przyładował trzy gole w ciągu dwóch minut. Pierwsze lody przełamał jednak Milik, który w 62 minucie zaatakował bramkę Gruzji. Loria nie miał żadnych szans. Po rzucie rożnym, Grosicki oddał piłkę Milikowi, który strzelił z dystansu. Końcówka meczu należała już do Lewandowskiego. W ciągu dwóch minut strzelił trzy gole! Pierwszą w 89 minucie, a potem jeszcze dwie w 90.

Obecnie mamy 14 punktów w tabeli. Za nami są Szkoci z 11 punktami i Niemcy z 10. Ostatnie miejsca zajmują  Irlandczycy (9 pkt.),  Gruzini (3 pkt.) i Gibraltar (0 pkt.). Następna wielka potyczka będzie miała miejsce 4 września, kiedy reprezentacja biało-czerwonych zagra z Niemcami na ich własnym stadionie.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa