Ponad 12 gramów kokainy ukrył w slipach

Stołeczni wywiadowcy zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który ukrył ponad 12 gramów kokainy w slipach. Mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo podczas kontroli drogowej. Policjanci z Wilanowa przedstawili mężczyźnie zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja

Fot. Policja

Stołeczni wywiadowcy tuż przed godziną 20 patrolowali okolice ul. Wiertniczej. Ich zainteresowanie wzbudziło renault twingo, którym jechało dwóch mężczyzn. Policjanci postanowili skontrolować pojazd, kierowcę i pasażera. Kierujący twingo 28-letni Andrzej S. podczas policyjnej kontroli bardzo nerwowo się zachowywał. Funkcjonariusze zaczęli podejrzewać, że ma coś na sumieniu. Jeden z policjantów poprosił mężczyznę o otwarcie bagażnika. Ten wysiadł z auta i otworzył bagażnik, ale podczas tej czynności nerwowo, się zachowywał. Policjanci pytali, czy mężczyzna coś ukrywa, ale ten nie odpowiedział na to pytanie. Funkcjonariusze skontrolowali więc odzież mężczyzny i w…… slipach znaleźli 5 zawiniątek z folii aluminiowej. W zawiniątkach była kokaina. Andrzej S. tłumaczył, że kupił narkotyki przed chwilą od nieznanej mu osoby.

28-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu na Wilanowie. Policjanci zabezpieczyli narkotyki. Było to 12,17 gramów kokainy wartości około 1500 zł. Andrzej S. noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Mężczyzna już usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.