Popularna sieć marketów wprowadza do sprzedaży testy covidowe

Wprawdzie będą limity, ale za to dostępne od ręki przy okazji zakupów. Sieć Biedronka poinformowała, że od poniedziałku testy na obecność koronawirusa będą dostępne w sprzedaży. Wprowadza jednak limity.

Fot. Warszawa w Pigułce

Jak informuje money.pl sieć Biedronka wprowadza do sprzedaży testy na obecność koronawirusa.

To pierwsza sieć, która zdecydowała się na taki krok. Jak informuje portal, będą to certyfikowane testy na wykrywanie przeciwciał Sars-Cov-2. Testy zostały wyprodukowane przez szwajcarskie laboratorium Prima.

Czas oczekiwania na wynik to ok. 10 min. Biedronka wprowadza jednak limity. Każdy klient będzie mógł zakupić jednorazowo maksymalnie trzy takie testy. Produkt ma być dostępny w sklepach od 15 marca.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl