Pościg na S8: w zatrzymaniu pomógł jeden z kierowców

Okazało się, że w zatrzymaniu szarżującego po S8 kierowcy pomógł inny uczestnik ruchu. Jak udało nam się dowiedzieć kierowca zajechał drogę renault, blokując go od przodu, po to, by policja mogła go dogonić.

Autem podróżowało dwóch mężczyzn od których wyczuwalna była silna woń alkoholu. Po zbadaniu alkomatem pasażera, urządzenie wskazało ponad 2 promile alkoholu. Kierowca odmówił, w związku z tym pobrano krew do badań.

Pościg zaczął się na trasie S8, na wysokości al. Prymasa Tysiąclecia.

Z relacji świadków wynika, że kierowca renault musiał poruszać się blisko 200 km/h i nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Funkcjonariusze ruszyli za samochodem. Kierowca uciekał w stronę Marek. Po ponad 7 kilometrach udało się go zatrzymać na wysokości ulicy Łabiszyńskiej.

Czynności na miejscu trwają. Są utrudnienia w ruchu na pasie lokalnym w kierunku Marek, ruch jest drożny, ale kierowcy zwalniają widząc, że coś się dzieje.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.