Posłanka Prawa i Sprawiedliwości przewodniczącą rady programowej PAP!

Podczas rozmowy na antenie Radia Wrocław Mirosława Stachowiak-Różecka poinformowała o nowej funkcji jaką sprawuje. Posłanka PiS została przewodnicząca rady programowej PAP. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Posłanka partii rządzącej Mirosława Stachowiak-Różecka została wybrana na stanowisko przewodniczącej rady programowej Polskiej Agencji Prasowej. Informację potwierdziła w rozmowie z Radiem Wrocław.

„Porządek obrad był krótki. Widzieliśmy się pierwszy raz. Teraz przed nami kilka dni na rozmyślania każdego z członków nowo powstałej rady, jakie zagadnienia nas interesują i nad czym chcemy pracować w najbliższych miesiącach. Podczas kolejnego posiedzenia ustalimy szczegóły i podzielimy się pracą.”

-powiedziała posłanka. Poza Mirosławą Stachowiak-Różecką pracują: Barbara Bartuś,  Lech Jaworski , Cezary Krzysztopa, Małgorzata Niewiadomska-Cudak Zbigniew Rytel, Marcin Sławecki, Robert Telus i Jacek Turczyk.

Polska Agencja Prasowa jest największą w Polsce agencja informacyjną. Zbiera, opracowuje i przekazuje wiadomości z kraju i zagranicy.  Rada programowa PAP natomiast  to organ opiniodawczo-doradczy, który na wniosek organów Spółki lub z własnej inicjatywy zajmuje stanowiska oraz wyraża opinie w sprawach realizacji zadań przez Spółkę i jej organy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c