Poszerzyli przejście do Bulwarów Wiślanych

Ratusz dostał dużo uwag do projektu Bulwarów Wiślanych, jednak jednym punktem zajął się niezwłocznie. Najkrótsze przejście do nowych Bulwarów wiedzie od Centrum Nauki Kopernik. Niestety chodnik przy Wisłostradzie jest w tak wąski, że z trudem mieszczą się na nim piesi nie mówiąc już o rodzicach z wózkami oraz wzmożonym ruchu rowerowym.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Na chodniku koło Wisłostrady, szczególnie w weekend jest naprawdę tłoczno. Otworzenie Bulwarów Wiślanych spotęgowało ruch i zmniejszyło bezpieczeństwo. Poszerzenie tego odcinka obiecywał już tydzień temu Jacek Wojciechowicz na swoim profilu w jednym z portali społecznościowych. Dzisiaj ratusz spełnił obietnice.

Na razie chodnik to najkrótszy sposób na dostanie się do Bulwarów Wiślanych. Krócej będzie oczywiście po wybudowanie drugiego odcinka, jednak z powodu bankructwa wykonawcy, termin jesień 2016 wydaje się nierealny.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.