Poszukiwany 2 listami gończymi ukrył się… w szafie

Policjanci z Ochoty zatrzymali mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi. Arkadiusz B. ukrywał się od jakiegoś czasu w mieszkaniu na terenie Ursynowa, a kiedy mundurowi pojawili się tam, schował się do szafy. 37-latek trafił już do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną wcześniej karę.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci z zespołu poszukiwań ochockiej komendy w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że poszukiwany przez nich 37-letni Arkadiusz B. może ukrywać się w mieszkaniu na Ursynowie. Za oszustwo i kierowanie gróźb karalnych miał trafić do aresztu śledczego na rok i 2 miesiące.

Gdy funkcjonariusze zapukali do drzwi, otworzyła im żona poszukiwanego mężczyzny. Kobieta w progu przekonywała ich, że męża nie ma w domu. Jednak policjanci nie dali się zwieść tym zapewnieniom. Sprawdzili dokładnie wszystkie pomieszczenia i wówczas okazało się, że poszukiwany schował się do szafy.

37-latek został zatrzymany i przewieziony do aresztu śledczego, gdzie będzie odbędzie zasądzoną wcześniej karę.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.