Potrącenie mężczyzny przez pociąg w Wawrze. Jego stan jest ciężki

Chwilę przed godziną 6 w rejonie stacji Warszawa Falenica doszło do potrącenia osoby postronnej  przez pociąg SKM. Mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala. Ruch pociągów na odcinku Otwock – Warszawa Wawer był wstrzymany.

Fot. Warszawa w Pigułce

Na miejscu wypadku pracowała policja, która wyjaśniała przyczyny jak i okoliczności wypadku.

POTRĄCENIE CZŁOWIEKA

Szanowni Państwo,

z powodu potrącenia człowieka przez pociąg SKM w pobliżu stacji Warszawa Falenica, na odcinku Otwock – Warszawa Wawer występują utrudnienia w ruchu pociągów wszystkich przewoźników.

Z otrzymanych informacji wynika, że pociągi SKM linii S1 w obu kierunkach, mogą być opóźnione powyżej 30 minut. Ponadto, pociąg SKM linii S1 nr 99302/3 ze stacji Otwock (odjazd o godz. 5:11) do stacji Pruszków został odwołany na odcinku Warszawa Falenica – Pruszków.

Oczekujemy na dalsze informacje od zarządcy infrastruktury – spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. Niezwłocznie poinformujemy Państwa o wszelkich zmianach i uaktualnieniach dotyczących tej sytuacji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.