Potrącił 71-latkę i uciekł z miejsca wypadku. Policja szuka świadków

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego w Piasecznie poszukują świadków wypadku drogowego do którego doszło w dniu 5 maja br. w Wólce Kosowskiej. 71- letnia kobieta została tu potrącona przez nieznanej marki samochód, którego kierujący nie zatrzymał się i nie udzielił kobiecie pomocy.

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

W dniu 5 maja br. około godziny 13.00 w miejscowości Wólka Kosowska doszło do wypadku drogowego z udziałem 71- letniej pieszej.

Z zebranych dotychczas informacji wynika, ze piesza została potrącona i z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala. Kierowca nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy poszkodowanej. Dotychczas nie udało się ustalić marki pojazdu, jak również osoby, która kierowała biorącym udział w zdarzeniu pojazdem.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Piaseczna zwracają się prośbą do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia o pilny kontakt pod numerem telefonu 22 60 45 257 lub mailowo oficer.prasowy.piaseczno@ksp.policja.gov.pl.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.