Potrącił śmiertelnie dwie osoby. Policja już go ma

Dwa dni temu opublikowaliśmy zdjęcie 29-letniego mężczyzny podejrzewanego o spowodowanie wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła dwójka obywateli Ukrainy. Policja poinformowała dzisiaj o jego zatrzymaniu.

Fot. KSP

Fot. KSP

Szeroko zakrojone działanie operacyjne prowadzone przez policjantów z wydziału kryminalnego i dochodzeniowo- śledczego z Otwocka doprowadziły do zatrzymania 29-letniego mężczyzny, podejrzewanego o spowodowanie wypadku drogowego.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek o 23.00 pomiędzy Karczewem a miejscowością Janów. Kierowca granatowego volkswagena typu cabrio potracił kobietę i mężczyznę, którzy w wyniku odniesionych obrażeń ponieśli śmierć. Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że po wypadku kierowca volkswagena zbiegł.

Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem otwockiej prokuratury. Obecnie trwają czynności procesowe, między innymi został on już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Śledztwo wykaże dokładne okoliczności, w jakich doszło do tego tragicznego w skutkach wypadku.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.