Potrzebna pomoc dla zamarzających psów! Nie bądźmy obojętni!

Przedświąteczny pilny apel do mieszkańców Warszawy i okolic. „Pogotowie dla Zwierząt” ma coraz więcej zgłoszeń zamarzających psów. Potrzebna jest pilnie pomoc dla tych najbardziej potrzebujących. Link do zbiórki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zwierzakobusdlapogotowia.

Fot. Pogotowie dla Zwierząt

Tylko do czwartku, 16 grudnia br. dzięki wsparciu mieszkańców Warszawy jest szansa na nieodpłatne otrzymanie auta do przewozu zwierząt „Zwierzakobusa”. Będzie on odbierał z Warszawy psy najbardziej potrzebujące.

„Pogotowie dla Zwierząt” potrzebuje pomocy jeszcze „aż” i „tylko” 2 tys. darczyńców, którzy wpłacą nawet symboliczną złotówkę. Liczy się bowiem nie kwota wsparcia a liczba darczyńców. Jeśli akcja się uda – od stycznia 2022 roku na ulicach Warszawy będziemy mogli zobaczyć kolejną ekipę ratującą zwierzęta, która będzie miała spore auto do przewozu zagłodzonych psów. Pomóżmy im.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zwierzakobusdlapogotowia.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.