Potwornie okaleczono kota, odcięto mu przednie łapy. Nagroda za wskazanie sprawcy: 5000 zł

Stowarzyszenie Ludzie Przeciw Myśliwym odnalazło okaleczonego kota w miejscowości Wągrodno pomiędzy Górą Kalwarią, a Piasecznem. Zwierzęcia nie dało się uratować, jedyne co można było zrobić to skrócić jego cierpienia. Organizacja wyznaczyła 5000 zł nagrody za wskazanie sprawcy.

Fot. Ludzie Przeciw Myśliwym / Facebook

Fot. Ludzie Przeciw Myśliwym / Facebook

„W dniu 08.08.2016 w miejscowości Wągrodno, przy drodze polnej na Lasowice na skrzyżowaniu między drogą na cmentarz, znaleziono okrutnie okaleczonego kociaka. Zwierzę miało odcięte przednie łapki i ranę najprawdopodobniej od noża na jednej z tylnych. Pomocy kociakowi znajdującemu się w agonii udzielał lubelski oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
Niestety jak piszą aktywiści TOZ kociaka nie udało się uratować.

Mogliśmy pomóc jedynie zakańczając cierpienie malca, ale co jeśli nie zostałoby znalezione? Jak długo trwałoby jego cierpienie? W drodze do lecznicy kocię z zamglonymi od bólu oczami próbowało uspokoić się chaotycznym pomrukiwaniem i powoli, spoglądając na łapki,wylizać je, jakby widział nadzieję na ich odratowanie, niestety cierpienie i obrażenia, były jednak zbyt duże.

Nasze działania w takich sprawach są skuteczne. Naturalnie przygotowaliśmy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa które wysłane zostało do właściwej miejscowo prokuratury. Będziemy też jednak działać w tej sprawie swoimi tradycyjnymi metodami. Ludzie z naszej organizacji jak zawsze pojadą na miejsce i zrobią rozpoznanie w terenie.

Jednocześnie ogłaszamy że wypłacimy 5000 zł w gotówce za wskazanie sprawcy tego czynu. Gwarantujemy anonimowość. Jeśli wiesz kto to zrobił napisz do nas” – pisze organizacja Ludzie Przeciw Myśliwym.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c