Poważna awaria jednej z najpopularniejszych aplikacji!

Od samego rana użytkownicy popularnej aplikacji Instagram mieli duże problemy. Nie można było między innymi zalogować się do kont ani wyświetlać zdjęć. W kilku miejscach na całym świecie wciąż występują utrudnienia. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Raporty z całego świata pokazują, że od dzisiejszych godzin porannych popularna aplikacja należąca do Facebooka boryka się z dużymi problemami. Również w Polsce występowały i wciąż występują utrudnienia. Liczba zgłoszeń dotyczących awarii wciąż rośnie.

Użytkownicy Instagrama nie mogą się zalogować do aplikacji, nie można także przeglądać zdjęć i filmów oraz ich wysyłać. Dodatkowo, osoby prowadzące profesjonalne konta nie są w stanie sprawdzać statystyk i odpowiadać na wiadomości.

Instagram to ciesząca się dużą popularnością aplikacja, która powstała w 2010 roku. Pozwala użytkownikom na obróbkę oraz udostępnianie zdjęć i filmów. Od 2021 roku, Instagram jest w pełni zintegrowany z Facebookiem oraz WhatsApp. 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c