Powstanie Uniwersytecki Punkt Szczepień. Kto będzie mógł z niego skorzystać?

Rektor Uniwersytetu Warszawskiego opublikował komunikat, w którym poinformował, że uczelnia przystępuje do zorganizowania Uniwersyteckiego Punktu Szczepień. Ma się on mieścić w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Przeznaczony będzie dla pracowników, nauczycieli, doktorantów i studentów UW.

Fot. Shutterstock

Na oficjalnej stronie internetowej Uniwersytetu Warszawskiego opublikowano specjalny komunikat rektora uczelni. Poinformował w nim, że uczelnia chce zorganizować miejsce, w którym pracownicy UW, niebędący nauczycielami akademickimi, nauczyciele akademiccy, doktoranci oraz studenci, będą mogli zapisać się na szczepienia.

Punkt ma znajdować się w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Już teraz wszyscy chętni mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy. Należy to zrobić do 10 maja do godziny 9:00. Szczepienia ruszą na przełomie maja i czerwca.

W komunikacie zaznaczono, że nie będzie możliwości wyboru konkretnej szczepionki, którą się dana osoba będzie chciała zaszczepić. Preparaty będą dostarczane z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych na podstawie liczby osób zgłoszonej przez wykonującą szczepienie firmę CenterMed.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c