Pracownik ochrony zaatakowany gazem łzawiącym – znasz tych mężczyzn?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży kosmetyków o wartości ponad 3000 złotych. Do przestępstw doszło w jednym z centrów handlowych. Wizerunki osób podejrzewanych o te przestępstwa zarejestrowały kamery. Podczas próby ujęcia jednego z mężczyzn pracownik ochrony został uderzony i zaatakowany gazem łzawiącym. Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży kosmetyków o wartości ponad 3000 złotych. Do przestępstw doszło w krótkich odstępach czasu w jednej z galerii handlowych. Wizerunki osób podejrzewanych o te przestępstwa zarejestrowały kamery.

Pracownik ochrony rozpoznał jednego z mężczyzn, kiedy ten ponownie pojawił się w sklepie i podjął próbę jego ujęcia. Mężczyzna używając siły fizycznej i gazu łzawiącego wyrwał się jednak ochronie i uciekł.

Każdy, kto na zamieszczonych zdjęciach rozpoznaje tych mężczyzn i ma informacje na temat tego gdzie mogą obecnie przebywać może je przekazać dzwoniąc na numer 22/603 91 40, 22/603 91 83 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.