Premier o szczepieniu celebrytów: „osoby odpowiedzialne powinny zostać ukarane”

Reguły dotyczące szczepień są jasne dla wszystkich, takie same dla zwykłych obywateli, jak dla aktorów, polityków czy dziennikarzy; każdy przypadek nadużycia zostanie wyjaśniony, a osoby odpowiedzialne powinny zostać ukarane – mówił PAP premier Mateusz Morawiecki.

Fot. Zbyszek Kaczmarek/REPORTER

Premier dodał, że harmonogram jest publicznie znany, a rząd wielokrotnie o nim informował. W następnej kolejności szczepieni będą seniorzy, nauczyciele i służby mundurowe.

„Po blisko 10 miesiącach walki z epidemią Polska nareszcie dysponuje skuteczną bronią, która pozwoli pokonać koronawirusa. Opracowany w porozumieniu z ekspertami Narodowy Program Szczepień to nasza jedyna szansa na powrót do normalności. Od jego skutecznej realizacji zależy jak szybko Polacy będą mogli wrócić do normalnej aktywności, bezpiecznie żyć i pracować” – powiedział PAP premier Morawiecki.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c