Napaść na 11-letnią dziewczynkę. Rozpoznajesz podejrzanego?

Fot. Policja

Fot. Policja

13 marca doszło do napadu na 11-letnią dziewczynkę. Zdarzenie miało miejsce około godz. 19.00, na terenie kabackiego osiedla, na ul. Stefana Dembego. Policja opublikowała zdjęcie mężczyzny z monitoringu, który może mieć związek z tą sprawą.

Poszukiwany jest mężczyzna ma około 35-45 lat, wzrost około 170 cm, o otyłej budowie ciała. W dniu zdarzenia ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem z białym paskiem na wysokości klatki piersiowej i z cienkim białym paskiem z tyłu, ciągnącym się od początku rękawa, poprzez plecy na wysokości łopatek do końca drugiego rękawa. Mężczyzna miał na głowie czerwoną czapkę z daszkiem. Po wyjściu z metra założył czarną kominiarkę.

Wszystkie osoby, które wiedzą coś na temat podejrzanego proszone są o kontakt z policjantami Komendy Rejonowej Policji Warszawa II, przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 pod numerem telefonu 22 603 13 04 lub 22 603 92 26. Informacje można przekazywać również na adres [email protected] lub [email protected]. Policja gwarantuje anonimowość.

Podejrzany2

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]