Problemy z e-Urzędem Skarbowym! Ministerstwo Finansów wydało komunikat!

Od dziś można logować się do systemu e-PIT, który dostępny jest na stronie e-Urzędu Skarbowego. Jak się jednak okazuje, od rana pojawiają się problemy z logowaniem. Ministerstwo Finansów wydało specjalny komunikat. 

Od 15 lutego można logować się do systemu e-PIT dostępnego w e-Urzędzie Skarbowym. Jak się jednak okazuje, od samego rana pojawiają się problemy z logowaniem się na stronę. W związku z tym Ministerstwo Finansów wydało specjalny komunikat za pośrednictwem mediów społecznościowych, w którym wyjaśnia, że trwają prace nad usunięciem usterki.

Przypomnijmy, w lutym 2019 roku Ministerstwo Finansów uruchomiło specjalny system e-PIT, gdzie można zobaczyć przygotowane przez służby skarbowe rozliczenia deklaracji. Zalogować się można na kilka sposobów, między innymi poprzez podanie danych podatkowych, profil zaufany, e-dowód lub bankowość elektroniczną.

PIT za rok 2020 można składać od 15 lutego do 30 kwietnia 2021 roku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c