Pruszków. 19-latek zaatakował kolegę nożem. Zobaczył w nim demona, a w sobie anioła

19-letni Krystian M. z Pruszkowa zaatakował przy pomocy noża swojego przyjaciela. Jak twierdzi w przyjacielu zobaczył demona, sam uważa się za anioła, który ratuje świat świat.

Fot. Pixabay

Do incydentu doszło podczas imprezy w domu 16-letniej Natalii. Jednym z zaproszonych gości był 19-letni Krystian M. i jego przyjaciel Damian R., chłopak Natalii.

W pewnym momencie grupa zdecydowała się opuścić mieszkanie. Wtedy zobaczyli na korytarzu 19-latka. który według relacji:  „Zachowywał się dziwnie, był blady, jakby nie rozumiał gdzie się znajduje. Tak jakby wziął wcześniej jakieś dopalacze”.

Następnie Krystian M. wyjął nóż i zaczął atakować Damiana R. : „To było straszne, zadawał mu ciosy na oślep, krzyczał, że jest aniołem i musi uratować Natalię z rąk demona, którym miał być rzekomo jego przyjaciel. Uczestnicy imprezy próbowali obezwładnić 19-latka. Kilka minut później Krystian M. uciekł przez okno”.

Damian R. został przewieziony do szpitala, jego stan jest stabilny.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.